Hloubkové čištění koberců

Hloubkové čištění koberců, aby byl domov čistý a útulný je potřeba občas udělat razantní generální úklid. Ovšem na těžší práce je lepší sehnat si firmu, která vám se vším ráda a ochotně pomůže. Čištění koberců nebývá zrovna běžnou domácí prací, nicméně jednou za čas je to nutnost. Vždyť právě v kobercích žije řada mikrobů, která nám může způsobit lecjaké zdravotní potíže. Zavolejte profesionální společnosti, která vám zajistí čištění koberců.

Hloubkové čištění

V současné době je velmi oblíbené takzvané hloubkové čištění koberců. Můžeme jej také nazvat čištění mokrou cestou. Jak tedy název napovídá, jedná se o mokrý proces, při kterém je propíraná plocha čištěna tlakem vody společně s působením čisticího prostředku. Následně se odsává. Další možností je kombinace s kotoučovým strojem nebo rotačním kartáčem. Tuto metodu oceníte zejména, pokud máte velmi namáhané koberce. Určitě je vhodné nechat si při čištění koberců odstranit mikroby a roztoče, což jsou velmi zákeřné alergeny, které mohou způsobit nepříjemné zdravotní komplikace.

Zákazník však musí počítat s tím, že po mokré metodě zůstanou ošetřené povrchy zvlhlé dalších 4 až 12 hodin. Čas schnutí je různý, záleží na míře znečištění koberce, teploty vzduchu v domácnosti. Jedině pravidelnou péčí o koberce můžeme prodloužit jejich životnost až o několik let. Vyčištěné koberce vypadají mnohem lépe, krásně voní a jsou příjemné na dotyk. Další služby Většina společností nenabízí zákazníkům pouhé čištění koberců, ale také různé doplňkové práce.

Jedná se například o čištění čalounění, oken a mnoho dalších. Běžné čištění koberců můžeme provádět doma sami s pomocí vysavačů. Ovšem jednou za čas je vhodné obrátit se na profesionální společnost a nechat koberce vyčistit opravdu hloubkově. Díky kvalitním a moderním technologiím, které jsou nesmírně šetrné, tak máte jistotu, že váš koberec bude vypadat o 100 % lépe a prodlouží se jeho životnost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *