Péči pro stěny pražského bytu

Kde najít odpovídající péči pro stěny pražského bytu „Na to, paninko, nepotřebujete známého, na to vám stačí malíř!“, pravil mistr Kondelík blahé paměti a přestože je jeho děj zasazen do doby vzdálené již více než sto let a Praha se od těch dob notně proměnila, okřídlený výrok páně Kondelíka platí dodnes.

Ušetřete čas i námahu

Pryč je doba, kdy nejmódnějším trendem byly stěny vymalované jen na bílo. Dnes frčí barvy a barevné kombinace, ornamenty, vzory. Netroufáte si sami na podobné pokusy? Nechcete se několik příštích let koukat na kocoury na stěnách a stále znovu se ptát, kde jste udělali chybu? Můžete se jí jednoduše vyvarovat a ještě ušetříte spoustu času a námahy. Svěřte svůj byt do péče odborníkům. Váš domov si ji zaslouží – a vy konečně také. Kde a jak je najdete? V Praze snáz, než kdekoliv jinde. Konkurence mezi firmami je obrovská a vy, jako zákazník, z ní můžete jedině těžit.

Péči pro stěny pražského bytu – Co všechno můžete mít a za kolik

Ať již se chcete držet zuby nehty tradic, nechat se unášet na křídlech fantazie nebo podlehnout posledním módním trendům, na odborníky z pražských malířských firem se vždy můžete spolehnout. Drobné práce, vymalování jediného pokoje, kompletně nový kabát pro celý byt, ordinace, učebny, kanceláře – zcela podle vašich přání a potřeb. Zatímco za běžnou výmalbu v čistě bílé orientačně zaplatíte mezi 25 – 35 Kč/m2, barevné zdi vás vyjdou na 40 – 60 Kč/m2, použití speciálních materiálů stojí od 80 Kč/m2 výše. Konkrétní ceny se vždy odvíjejí od stavu původní malby a podkladu a v závislosti na mnoha dalších aspektech, úvodní schůzka a rozpočet vaší zakázky je samozřejmě zdarma. Připlatíte si ale za nadstandardní služby, jako je škrábání staré malby, sádrování nebo lepení ozdobných lišt. Zaplatit si můžete dokonce úklid po vymalování. I tuto službu v nabídce některých pražských malířských firem najdete.

Další články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *