Stěhování

Stěhování bez problému. Přestěhujte se za pomocí specializované firmy pohodlně a bez nervů. Chystáte se do nového bytu a přemýšlíte, komu své stěhování svěříte do rukou? Jednou z možností, jak pohodlně přestěhovat své věci, je objednat si kompletní stěhovací službu. Ta se vám o přestěhování vašich věcí spolehlivě postará. Jestli si říkáte, proč byste si měli zvát nějakou stěhovací firmu, tak věřte, že důvodů je mnoho. Takové stěhovací firmy totiž denně přestěhují alespoň jeden byt a tak s tím mají obrovské zkušenosti. Mohou tak přibližně odhadnout, kolik práce jim dá přestěhování vašeho bytu a kolik balícího materiálů bude potřeba.

Příprava na stěhování

Ještě před samotným stěhováním je dobré si pozvat na konzultaci technika, který vám poradí, jak se nejlépe na stěhování připravit a co vše pro to bude potřeba z vaší strany udělat. Také vás seznámí s postupem stěhování a připraví vás na něj. Technik také určuje velikost stěhovacího vozu a počet pracovníků, kteří budou mít vaše stěhování pod palcem. Při konzultaci s technikem se mimo jiné také řeší výsledná orientační cena.

Průběh stěhování specializovanou firmou

Po všech výše uvedených formalitách již příjde na řadu samotné stěhování v předem sjednaný termín. Pracovníci firmy přijedou se stěhovacím vozem a ve skupinkách přenáší vaše věci do vozu. Každá skupinka má svého vedoucího, který slouží jak pro komunikaci se zákazníkem, tak také pro komunikaci se svými kolegy, které má na starost. Stěhovací firma zajišťuje samozřejmě i montáže nábytku a tak se opravdu nemusíte o nic starat. Před poškozením vašeho nábytku během přepravy se veškerý nábytek balí do ochranných fólií a během převozu i do ochranných dek. Po naložení veškerého nábytku se vše převeze na novou adresu vašeho bydliště, kde pracovníci firmy vše vyloží a dají na požadované místo. O likvidaci krabic a dalšího ochranného materiálů se postará rovněž stěhovací firma.

Orientační cena za přepravu

Orientační cena stěhovacích služeb se liší dle velikosti bytu. Tak například pro standardní byt 2+1 se cena pohybuje od 2299 Kč, pro byt 3+1 od 3799 Kč a pro byty 4+1 je cena od 4999 Kč.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *